Kinga Terlikowska

Jestem założycielką Agencji Ślubnej Create Your Moment oraz certyfikowaną konsultantką ślubną (certyfikat zdobyty w Agencji Ślubnej Perfect Day). Byłam także koordynatorką projektów społecznych, w których zajmowałam się organizacją koncertów, szkoleń, wydarzeń, a także tworzeniem klipu muzycznego. Współorganizowałam wesela najbliższych znajomych. Posiadam wiele znajomości w branży ślubnej, a także nawiązałam współpracę jako Agencja Create Your Moment z Hotelem Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Jestem konsultantką ślubną, którą z branżą ślubną połączyła miłość do piękna, dbałości o detale, poczucie dobrego stylu i estetyki oraz kreatywność. Skoncentrowanie na tworzenie czegoś pięknego i odpowiadania na potrzeby drugiego człowieka natchnęły mnie do podjęcia działań w przestrzeni ślubnej. Wytrwałość, obowiązkowość, pasja oraz profesjonalizm, które wypracowałam w różnego rodzaju projektach społecznych było dodatkowym impulsem do stworzenia czegoś w tej branży.

Organizacja ślubów i wesele oraz ich koordynacja stała się dla mnie wyzwaniem, które chcę realizować wspólnie z Młodymi Parami. Czuję, że mogę stworzyć coś pięknego, co zrealizuje marzenia zakochanych narzeczonych. Sama niedawno organizowałam całe swoje ślub i wesele, więc wiem ile emocji, stresu, czasu na organizację wymaga idealne przygotowanie tego najpiękniejszego dnia.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, która uwielbia wolny czas spędzać w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Moją pasją jest fotografia oraz podróżowanie.

Agencja Create Your Moment spełnia marzenia par, które chcą zorganizować ślub i wesele z klasą, które będzie obrazem ich marzenia. Chcę sprawić, aby Wasze piękne wyobrażenia i oczekiwania stały się rzeczywistością i sprawiły Wam radość oraz były źródłem wielkiego szczęścia. Nie ma takich rzeczy, których nie da się zrealizować. Nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszam Was do współpracy i czekam na Was z otwartym sercem!