Kompleksowa organizacja ślubu i wesela oraz koordynacja dnia uroczystości obejmuje bardzo wiele usług, które szczegółowo zaprezentuję podczas pierwszego spotkania. Oto ogólny zarys kompleksowości usług Wedding Plannera:
– wspólne przygotowanie motywu przewodniego;
– pomoc przy projektowaniu zaproszeń ślubnych;
– wspólne przygotowanie motywu przewodniego;
– pomoc przy projektowaniu zaproszeń ślubnych;
– organizację papeterii ślubnej: winietki, karty menu, tablica gości, oznaczenia stołów, listy powitalne, księga gości itp.;
– zaplanowanie wszelkich aranżacji i dekoracji ślubnych;
– pomoc przy wyborze strojów ślubnych;
– opracowanie ustawienia sali oraz usadzenia gości weselnych;
– przygotowanie scenariusza uroczystości oraz budżetu wydatków;
– nawiązanie współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami;
– pomoc przy wyborze strojów ślubnych;
– pełną koordynację w dniu ślubu i wesela (czyli spokojną głowę w dniu uroczystości!);
– kontakt na każdym etapie przygotowań;
– czuwanie nad wszelkimi formalnościami oraz ostatecznym rozliczeniem z podwykonawcami oraz jeszcze o wiele więcej aspektów w skład, których wchodzi kompleksowość organizacji dnia uroczystości. Wszelkie te usługi poznacie na wspólnym, indywidualnym spotkaniu przy dobrej kawie : )

Ustaliliście już termin ślubu, zarezerwowaliście salę weselną, zdecydowaliście się na fotografa i kamerzystę, ale nie wiecie co dalej? Właśnie ta oferta jest dla Was. Pomogę Wam w dalszych przygotowaniach uroczystości w takim zakresie usług, jaki ustalimy na pierwszym bądź drugim spotkaniu. W tym wariancie jestem szczególnie elastyczna i chętnie dopasuję się do Waszych oczekiwań i możliwości budżetowych.

Macie już wszystko zaplanowane i wszystkie umowy podpisane. Prawie wszystkie rzeczy są już dopięte na ostatni guzik, ale stresujecie się bardzo samym dniem uroczystości, a także tym, że nie dacie rady wszystkiego dopilnować? Sama koordynacja ślubno-weselna to oferta dla Was. Chciałabym zobaczyć się z Wami minimum miesiąc przed dniem uroczystości, aby zdobyć wszelkie potrzebne informacje oraz kontakty do skoordynowania dnia Waszej uroczystości. To da się zrobić, a wy będziemy mogli cieszyć się cudownymi chwilami podczas ślubu i wesela. 

Macie wiele pomysłów oraz czas i chęci, aby samemu przygotować swój Wielki Dzień, ale brakuje Wam troszkę wiedzy? Ten wariant naszej oferty skierowany jest właśnie dla Was. Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz kreatywnością. Zwrócę Waszą uwagę na ważne aspekty w procesie przygotowania i planowania uroczystości. Zapraszamy 🙂