Wstępne spotkanie, podczas którego poznajemy siebie nawzajem. Mówicie o swoich oczekiwaniach i marzeniach, otrzymujecie ofertę oraz zakres usług, które mogę Wam zaproponować. Przedstawiacie swoje możliwości odnośnie budżetu, dzięki czemu będę mogła przedstawić najlepsze dla Waszych finansów propozycje rozwiązań. Na tym etapie się poznajemy (to jeszcze nie czas na deklaracje), więc spokojnie.

Na tym etapie przedstawię przygotowane i dopasowane dla Was rozwiązania zgodne z budżetem. Zaprezentuję wyobrażenia na temat Waszego Wielkiego Dnia – motyw przewodni, kolorystykę, kreatywne rozwiązania zagospodarowania przestrzeni czy ciekawe pomysły dekoracyjne. Macie czas na zastanowienie się, czy zaprezentowane przeze mnie wizje uroczystości zaślubin oraz wesela odpowiadają Wam i spełniają Wasze marzenia.

Czas decyzji. Jestem przekonana razem uda nam się zrealizować coś niezwykłego, co sprawi, że dzień Waszego ślubu będzie tym najpiękniejszym. Na tym etapie podpisujemy umowę i zaczynamy działać! Od tego chwili jesteśmy w stałym kontakcie i działamy zgodnie z przygotowanym harmonogramem. Na bieżąco będziemy uzgadniać szczegóły i rozwiewać wszystkie Wasze niepokoje bądź wątpliwości, jeśli się pojawią. Przed nami wspaniała wspólna przygoda zakończona wielkim i pięknym wydarzeniem!